Free-text search
No hits matched your criteria
Areas

On Road Department

Customer Service +46 771 - 276 672
servicegruppen@rydahls.se

Om du vill kontakta vårt huvudlager eller något av våra servicelager så hittar du dessa här

Business Area Manager
Tomas Scott
Tel. 010 - 550 94 52
tomas.sott@rydahls.se

Key Account Manager
Jan Uddh
Tel. 010 - 550 94 53
jan.uddh@rydahls.se

Sales
Mats Jansson
Tel. 010 - 550 94 59
mats.jansson@rydahls.se

Sales
Lars Rosendahl
Tel. 010 - 550 94 65
lars.rosendahl@rydahls.se

Sales
Henrik Warenius
Tel. 010 - 550 94 63
henrik.warenius@rydahls.se

Sales
Jukka Pulli
Tel. 010 - 550 94 71
jukka.pulli@rydahls.se

Sales
Sture Olsson
Tel. 010 - 550 94 57
sture.olsson@rydahls.se

Inhouse Sales
Daniel Gustavsson
Tel. 010 - 550 94 60
daniel.gustavsson@rydahls.se

Inhouse Sales
Daniel Winander
Tel. 08 - 502 540 40
daniel.winander@rydahls.se

Product Manager
Conny Granqvist
Tel. 010 - 550 94 81
conny.granqvist@rydahls.se

Product Assistant
Sandra Carlsson
Tel. 010 - 550 94 82
sandra.carlsson@rydahls.se

Purchasing Manager
Fredrik Landström
Tel. 010 - 550 94 22
fredrik.landstrom@rydahls.se

Purchaser
Emelie Cateus
emelie.cateus@rydahls.se

Warehouse and
Logistics Manager

Ingemar Uddh
Tel. 010 - 550 94 41
ingemar.uddh@rydahls.se